HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA;

İstanbul ili ağırlıklı olmak üzere tüm Türkiye'de emlak koordinatörlüğü ve eksperliği hizmeti vermekteyiz. İstanbul, Bahçelievler’ de 10 yıl önce esnaf olarak hizmete başlamış olup, müşterilerimizin güvenini ve sevgisini kazanmış bulunmaktayız. Bize verilen bu değeri emlak sektöründe de hakkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz.

Emlak Ofisimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz müşteri memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Prensiplerimiz gereği, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız. Ayrıca, Emlak ofisimiz kira takip işlemlerini de gerçekleştirmekte ve kiracı-ev sahibi arasında bir köprü gibi tarafların memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
       
Siz değerli müşterilerimizin; ihtiyaçlarını dinliyor ve hayallerinizdeki eve sahip olabilmeniz için, tüm ekibimizle birlikte size bir telefon kadar yakınız…

 

VİZYONUMUZ;

Farklı beklentilere farklı çözümler üreterek, saygın, güvenilir, uluslar arası standartlarda hizmet vererek kurumsal gayrimenkul danışmanlığını yaygınlaştırarak müşteri memnuniyetini sağlamak.

Bizi diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz.

Kaliteli ve mükemmel hizmet çalışma esasımızdır.  

Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte,sektörün yenilikçi ve güvenilir yüzü olmaya  devam edeceğiz.

 

MİSYONUMUZ;

Tüm gayrimenkul hizmetlerinde alım, satım, kiralama ve kira takip işlerini müşteri memnuniyeti ön planda olacak şekilde yapılmasını sağlamak ve sadece İstanbul’da değil tüm Türkiye ve yurt dışı müşterilerimize hizmet ederek fark yaratmak.

Müşterilerimizi;  İhtiyaçlarını doğru analizi ve doğru ekspertiz ile  en yüksek hizmet kalitesini sunarak, hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek. 

Müşterilerimize ihtiyaçları olan en doğru emlak seçeneklerini sunarak, her aşamada müşterimizin memnuniyetini  sağlamak.  

Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak. 

Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak. 

REALİST EMLAK & DANIŞMANLIK olarak sektörde marka haline gelmek. 

Hedefimiz; siz saygıdeğer müşterilerimizin güvenini ve olumlu referanslarımız ile kazanmak.